loading

Dárek pro vás - pojištění hodinek

Vážení zákazníci, dovolte, abychom vám představili novinku v naší nabídce - pojištění hodinek na 1 rok zdarma. Pokud si u nás objednáte hodinky v hodnotě převyšující 5000 Kč, dostanete jako dárek komplexní pojištění hodinek na 1 rok od společnosti ERV pojišťovna a.s.

Pojištění hodinek na 1 rok zdarmaPojištění se vztahuje na neopatrnou manipulaci, zničení, krádež, loupež či vandalismus. Amortizace není zohledněna. Likvidaci škod řešíme online a co nejrychleji. Ve většině případů probíhá do 7 pracovních dnů. Po uznání nároku, od pojišťovny dostanete voucher na nový výrobek. Více informací naleznete v pojistných podmínkách.

Pojištění hodinek je zdarma na celý rok a je platné v České republice i po celém světě. Cena hodinek musí být vyšší než 5000 Kč. Takže už nemusíte váhat, zda si své oblíbené hodinky vzít na dovolenou u moře, na lyže či vysokohorskou túru.

Pokud potřebujete mít čas pod kontrolou v každé chvíli a bez hodinek si připadáte, jako bez ruky, pak se už nemusíte bát ničeho. S pojištěním hodinek od nás můžete klidně spát, ale i vyzkoušet nějaký extrémní sport, či jet na dovolenou do exotických krajin.

Vaše hodinky už nemusí ležet doma nebo v trezoru. Vybírejte z naší široké nabídky hodinek a neřešte to, kam si  hodinky můžete vzít nebo zda jim nehrozí nějaké poškození.

Autor: hodinky.cz


Aktuální články

  • Nejlepší sparringový parťák? Sportovní hodinky!

    Hledáte kvalitní sportovní hodinky? Vybíreje mez značkami, které se zaměřují na outdoorové a velmi spolehlivé hodinky. Výrobce hodinek Suunto či Polar mezi tyto výrobce rozhodně patří. Tak se podívejte, co všechno dovedou hodinky Polar ...   ... a jaké přednosti mají hodinky Suunto .   Skvělý parťák Hledáte - li pomocníka pro své tréninky, na kterého se můžete 100% spolehnout při svých výpravách za dobrodružství, outdoorové...

  • Stylové pánské hodinky

    Hodinky v luxusním stylu nejsou už  pouhým ukazatelem času, naopak, jsou vhodné ke zvláštním pracovním nebo společenským příležitostem. V 18. století se švýcarské firmy se zaměřily na výrobu luxusních hodinek a hodinařina se stala jedním z nejprestižnějších řemesel. Elegantní a funkční Kvalita a funkčnost je pro muže velice důležitá. Luxusní pánské hodinky musí dokonale dokreslit vaši osobnost . Tyto hodinky jsou spíše šperkem, který doladí outfit...

  • Chytré hodinky, které musíte mít!

    Pojem „chytrý“ dostává v současné době zcela nové rozměry. Po chytrých mobilech a tabletech přichází na scénu chytré hodinky. Ačkoliv zpočátku vzbuzovaly spíše rozpaky, mnozí je rovnou odsuzovali, přesto jsou neuvěřitelně populární. Na trhu se neustále objevují nové a ještě lepší modely. Chytré hodinky můžete koupit také u nás. Stále ještě váháme? Přesvědčíme vás, proč se bez chytrých hodinek už neobejdete! Hodinky, které umí „všechno“ Hodinky už dávno...

Nakupte teď,
plaťte do 14 dní
a dopravu máte ZDARMA!
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni