loading

Dětské hodinky - a už žádné zpoždění!

Čeká to každé dítě v první třídě základní školy a některé i o něco dříve - rozluštit záhadu rozpoznávání času na hodinách. Poznat, k čemu jsou na hodinách ty dvě ručičky, proč je jedna velká a druhá malá, proč se otáčí zrovna tímto směrem a ne tím druhým, proč každá běží jinak rychle a zjistit, proč jsou kolem nich rozmístěny číslice. Existuje řada pomůcek, jako papírové hodiny, různé výukové počítačové programy, dětské nástěnné hodiny anebo například i jeho první vlastní hodinky.

Dětské hodinky by měly mít především dobře čitelný ciferník a sednout i na tu nejmenší ručku. Proto můžete v nabídce dětských hodinek nalézt hodinky určené pro prvňáčky, kde se na čitelnost číslic klade největší důraz, dále pro juniory a v neposlední řadě i módní hodinky pro teenagery, které se liší především délkou řemínku a pak také designem. Veselé barvy jsou samozřejmostí a výběr je možný i ze široké škály materiálů a tvarů. Digitální hodinky, vodotěsné či odolné, to už záleží jen na vás.

První dětské hodinky, ať už se jedná o dívčí hodinky či chlapecké, by měly být hlavně veselé. Často jsou zdobeny dětskými motivy a některé bývají i potištěné obrázky z jejich oblíbených animovaných seriálů či filmů. Hodinky pro větší děti se už více podobají hodinkám pro dospělé a zdobené bývají jen lehce, dle nejnovějších trendů, decentním vzorem na ciferníku či řemínku. Z naší nabídky snadno vyberete ty, se kterými bude vaše dítě opravdu cool.

Zdarma 3 roky záruky
Lhůta na vrácení 1 rok
x
prvni