Special Edition Lunar Pilot Chronograph 98A186

Doprava zdarma
Značka: BulovaKód: hBU054
Prostřednictvím speciální edice Lunar Pilot Chronograph si připomínáme příběh modelu, jenž používal astronaut David Scott při misi Apollo 15. Vesmírná... Popis a parametry
Prodloužená záruka
Zdarma
815 
1 141 
1 630 

16 300 

1 ks

Popis & Parametry

Prostřednictvím speciální edice Lunar Pilot Chronograph si připomínáme příběh modelu, jenž používal astronaut David Scott při misi Apollo 15. Vesmírná agentura NASA v té době používala pro účely misí výhradně hodinky značky Omega, avšak kvůli jejich defektu byl sedmý muž na Měsíci nucen použít své soukromé hodinky značky Bulova. Hodinky se osvědčily a značce tak později udělaly výbornou reklamu. Zajímavostí je, že původní originál byl v roce 2015 vydražen za neuvěřitelných 1,6 milionů dolarů.

Robustní pouzdro hodinek je vyrobeno z prvotřídní ušlechtilé oceli opatřené elegantním černým PVD povlakem. Plynule na něho navazuje příjemný kožený řemínek. Ciferník sází na klasický design, nalezneme v něm tři chronografy disponující funkcí stopek. Tachymetrická stupnice poslouží při určování rychlosti pohybu pozorovatele na předem známou vzdálenost. Díky luminiscenčním proužkům na indexech a ručičkách je čas dobře čitelný i za šera. Safírové sklíčko s antireflexní vrstvou zabrání poškrábání a pohltí sluneční odlesky. Vodotěsnost 5 atmosfér znamená odolnost vůči stříkající vodě, je tak možné se s hodinkami například sprchovat. Pořiďte si upravenou reedici výjimečných hodinek, které se podívaly na Měsíc.

Základní parametry

Velikostvelké (šířka 4 - 5,49 cm)
Chronograf3 chronografy
Šířka řemínku20 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuQuartz - baterie
PouzdroOcel - s PVD povlakem
Řemínekkůže
Barva řemínku/tahučerná
Sklosafírové - antireflexní
Vodotěsnost5 ATM/5 BAR
Hmotnost115
Rozměr45 x 54 x 13,5 mm

Funkce

Luminiscenceručičky a indexy
Stopkys přesností 1/10 sekundy
Tachymetrtachymetr