Elegance Eco-Drive EM0890-85L

Doprava zdarma
Značka: CitizenKód: hCI966
Solárně napájené hodinky Citizen Eco-Drive zaujmou kvalitním zpracováním i půvabným designem. Kompletní stříbné provedení dodává hodinkám punc... Popis a parametry
Barevná provedení (11)
Prodloužená záruka
Zdarma
230 
322 
460 

4 600 

1 ks

Popis & Parametry

Solárně napájené hodinky Citizen Eco-Drive zaujmou kvalitním zpracováním i půvabným designem. Kompletní stříbné provedení dodává hodinkám punc elegance. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Tmavě modrý ciferník zdobí 8 lesklých kamínků a nenápadné ručičky s indexy. Takový módní doplněk se hodí téměř ke všemu.

ECO-DRIVE: skvost mezi hodinkovými strojky
Hodinky pohání unikátní strojek Eco-Drive. Základním principem technologie Eco-Drive je využití světla k pohonu hodinek. Světlo prochází sklem a číselníkem hodinek, který je vyrobený ze speciálních světlo propouštějících materiálů. Solární panel ukrytý pod číselníkem mění světelnou energii na elektrickou. K pohonu hodinek stačí jakékoliv světlo – umělé či přírodní. Energie se ukládá do akumulátoru, který je zdrojem energie pro pohon hodinek. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii po dobu až 6 měsíců.

Základní parametry

Země původuJaponské hodinky
Velikoststřední (šířka 2,5 - 3,99 cm)
ChronografŽádný chronograf
Záruka2 roky
Typ strojkuSolární napájení - Citizen EcoDrive
Rezerva chodu6 měsíců
PouzdroOcel
ŘemínekOcel
Barva řemínku/tahustříbrná
Sklominerální
Vodotěsnost5 ATM/5 BAR
Osazenískleněnými kamínky
Hmotnost55
Rozměr30 x 38 x 8,2 mm