Eco-Drive L EM0853-81Y

Doprava zdarma
Značka: CitizenKód: hCI970
Ráda se zdobíte výraznými doplňky, které dokáží upoutat pozornost? Pak vás určitě zaujmou hodinky z dílny značky Citizen. Jejich kompletní zlaté... Popis a parametry
Barevná provedení (4)
Prodloužená záruka
Zdarma
395 
553 
790 

7 900 

1 ks

Popis & Parametry

Ráda se zdobíte výraznými doplňky, které dokáží upoutat pozornost? Pak vás určitě zaujmou hodinky z dílny značky Citizen. Jejich kompletní zlaté provedení působí velice luxusním dojmem. Pouzdro i tah jsou vyrobeny z oceli té nejvyšší kvality. Ciferník s perleťovými odlesky je pojatý v minimalistickém duchu, zdobí ho pouze droboučké ručičky s indexy. Vsaďte na tradiční a ověřenou značku.

ECO-DRIVE: skvost mezi hodinkovými strojky
Hodinky pohání unikátní strojek Eco-Drive. Základním principem technologie Eco-Drive je využití světla k pohonu hodinek. Světlo prochází sklem a číselníkem hodinek, který je vyrobený ze speciálních světlo propouštějících materiálů. Solární panel ukrytý pod číselníkem mění světelnou energii na elektrickou. K pohonu hodinek stačí jakékoliv světlo – umělé či přírodní. Energie se ukládá do akumulátoru, který je zdrojem energie pro pohon hodinek. Po úplném nabití může akumulátor dodávat energii po dobu až 6 měsíců.

Základní parametry

Země původuJaponské hodinky
Velikoststřední (šířka 2,5 - 3,99 cm)
ChronografŽádný chronograf
Záruka2 roky
Typ strojkuSolární napájení - Citizen EcoDrive
Rezerva chodu6 měsíců
PouzdroOcel - pozlaceno - s PVD povlakem
ŘemínekOcel - pozlaceno - s PVD povlakem
Barva řemínku/tahurůžové zlato
Sklominerální
Vodotěsnost5 ATM/5 BAR
Hmotnost75
Rozměr31 x 35 x 8,1 mm