Marvel Men Quartz Chronograph Black Panther Limited Edition 26749

Značka: InvictaKód: hIN623
Král T'Challa je důstojným africkým králem. Jakmile se ale jeho země Wakanda dostane do nebezpečí, probudí v sobě sílu Black Panthera a nedá svým... Popis a parametry

Produkt není k dispozici

Vyberte si prosím jiné produkty Invicta
Děkujeme za pochopení

Popis & Parametry

Král T'Challa je důstojným africkým králem. Jakmile se ale jeho země Wakanda dostane do nebezpečí, probudí v sobě sílu Black Panthera a nedá svým nepřátelům šanci. Pokud se i vám tento hrdina z dílny Marvel Comics vryl nesmazatelně do paměti i do srdce, nesmí na vašem zápěstí chybět tyto luxusní hodinky Invicta z kolekce Marvel. Jejich ciferník zaujme na první pohled motivem obleku Black Panthera a třemi chronografy s funkcí stopek. Nesmí v něm chybět ani nenápadná datumovka. 

Masívní pouzdro je vyrobeno z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli. Na zápěstí se hodinky připínají silikonovým řemínkem, který je odolnější proti poškození a vydrží vám dlouho jako nový. Samozřejmostí je celočerné provedení odkazující na Black Pantherův oblek. Hodinky jsou poháněné vysoce kvalitním strojkem Seiko VD53. Milovníky vody nadchne voděodolnost až do 10 ATM, díky které můžete s hodinkami na zápěstí i plavat. Vsaďte na doplněk, který vám propůjčí auru superhrdiny!

Black Panther

Ve spolupráci se světoznámou společností Marvel vzniklo celkem 3000 hodinek Invicta Black Panther. Každý kousek je na dýnku označený jedinečným číslem, můžete si tak být jistí, že nikdo na celém světě nebude mít úplně ty samé hodinky.

Základní parametry

Velikostvelké (šířka 4 - 5,49 cm)
Chronograf3 chronografy
Šířka řemínku26 mm
Záruka2 roky
Typ strojkuQuartz - baterie
PouzdroOcel - s PVD povlakem
Řemíneksilikon
Barva řemínku/tahučerná
Sklominerální
Vodotěsnost10 ATM/10 BAR
Rozměr50 x 58 x 17 mm

Funkce

Ukazatel datadatumovka
Ostatní24 hodinový ciferník
Lunetajednosměrně otočná
Luminiscenceručičky
Stopkys přesností 1/1 sekundy, max. 60 minut