POLAR IGNITE 2, hodinky béžovo/zlaté, vel.pásku S - L 90085185

Doprava zdarma
Značka: PolarKód: hPR344
Polar Ignite 2 jsou hodinky jako stvořené pro všechny, kteří hledají rovnováhu mezi fyzickým a duševním zdravím a chtějí zlepšit svou kondici a... Popis a parametry
Barevná provedení (2)
Prodloužená záruka
Zdarma
310 
433 
619 

6 190 

1 ks

Popis & Parametry

Polar Ignite 2 jsou hodinky jako stvořené pro všechny, kteří hledají rovnováhu mezi fyzickým a duševním zdravím a chtějí zlepšit svou kondici a celkovou pohodu. S Polar Ignite 2 získáte osobního trenéra, který ohlídá Váš trénink, regeneraci i spánek 24/7 – vše v krásně navržených hodinkách.

FITSPARK™ - KAŽDODENNÍ TRÉNINKOVÝ PRŮVODCE

Funkce FitSpark™ nabízí připravená cvičení na každý den. Navržená cvičení zohledňují tréninkovou historii uživatele, jeho aktuální kondici a míru zotavení Nightly Recharge™. Průvodce každodenním tréninkem FitSpark™ je proto maximálně adaptivní.
FitSpark™ nabízí kardio cvičení, posilování a další podpůrné cviky (strečink, atd.).

true

NIGHTLY RECHARGE™ - MĚŘENÍ ZOTAVENÍ

Funkce pro automatické hodnocení celkového zotavení během noci - Nightly Recharge. Jedná se o velmi pohodlný způsob měření zotavení, protože využívá optické snímání tepové frekvence a celé měření probíhá automaticky. Nightly Recharge je automatické měření regenerace přes noc, které uživateli řekne, jak dobře se jeho dělo dokázalo zotavit z námahy způsobené tréninkem a další denní aktivitou.
Skrze aplikaci Polar Flow také uživateli nabízí tipy pro další trénink, lepší spánek a celkové rozvržení energie během dne. Informace z Nightly Recharge se používají jako vstupní data pro doporučená cvičení skrze průvodce FitSpark™.

true

SLEEP PLUS STAGES™ - ZÁZNAM SPÁNKU

Sleep Plus Stages™ poskytuje informace o průběhu a kvalitě Vašeho spánku pomocí automatického záznamu. Měří více parametrů spánku odrážející jeho kvalitu. Tyto parametry jsou následně společně s délkou spánku vyhodnoceny v tzv. skóre spánku. Skóre spánku udává, jak dobře jste spali ve srovnání s obecnými ukazateli kvalitního spánku. Různé prvky skóre spánku se také porovnávají s Vaší obvyklou úrovní spánku a následně poskytují zpětnou vazbu, jak Vaše denní aktivity ovlivňují průběh spánku. Sleep Plus Stages™ detailně popisují jednotlivé fáze spánku (lehký, hluboký, REM fáze).

true

Funkce/span>

Optický snímač Precision Prime: Sledujte tepovou frekvenci z přesného měření na zápěstí i při trénincích v nejnáročnějších podmínkách.

Integrovaná GPS - GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení.

Sleep Plus Stages™ - hodnocení průběhu spánku, fáze a cykly spánku.

Nightly Recharge™ - míra a porovnání zotavení během spánku, ANS (autonomní nervový systém) – TF během spánku, variability TF, měření dechové frekvence (vše v porovnání s běžným spánkem).

Každodenní tréninkový průvodce FitSpark™ - připravená cvičení na každý den.

Training Load Pro skrz aplikaci Flow: Kvantifikujte zátěž z tréninku a zjistěte, jak vám trénink zatěžuje různé části těla.

Více než 130 sportovních režimů - Přidejte si do hodinek ve službě Polar Flow své oblíbené sporty a upravte si, co se vám při každém z nich bude zobrazovat na displeji hodinek.

Fitness test: za pouhých 5 minut hodinky poznají v jaké kondici právě jste a podle toho vás zařadí do určité skupiny.

Dechová cvičení Serene: pomocí dechových cvičení uklidníte svojí mysl i tělo.

Běžecký index: Zjistěte svou běžeckou hodnotu VO2max a sledujte, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.

Běžecký program: Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.

Plavecké metriky - hodinky automaticky zjišťují vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, záběry a dobu odpočinku. Vzdálenost a záběry se měří také při dálkovém plavání.

Ovládání hudby - ovládání hudby skrze hodinky i během tréninku.

Počasí - přehledná předpověď počasí.

Úsporný mód - prodloužení výdrže baterie.

Týdenní přehledy - tréninková historie po týdnech.

Zdroje energie - přehled zdrojů energie spotřebovaných během tréninku, Sledujte, jak vaše tělo využívá při tréninku různé zdroje energie. Hodinky Polar Ignite 2 rozdělují vaši spotřebu energie na sacharidy, bílkoviny a tuky.

Mód snímače tepové frekvence - sdílení a sledování TF na fitness přístrojích nebo ergometrech skrze Bluetooth.

Přizpůsobení ciferníku - Vyberte si barvu ciferníku vašich hodinek. Na výběr máte několik variant a můžete ho sladit s řemínkem.

Oznámení z telefonu - Zůstaňte připojení pomocí oznámení z telefonu. Dostávat můžete upozornění na příchozí hovory, zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.

Jazyk hodinek a aplikace - čeština, angličtina, němčina, francouzština, italština, holandština, norština, španělština, portugalština, švédština, finština, dánština, polština, ruština, turečtina, indonéština, japonština, čínština.

Náš tip

Než začnete s plaváním, uzamkněte si prosím displej hodinek, nárazy vody na displej by totiž mohly způsobit nepředvídatelné chování hodinek.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktů značky Polar, obraťte se prosím na emailovou podporu: [email protected]

Základní parametry

Velikostvelké (šířka 4 - 5,49 cm)
ChronografŽádný chronograf
Záruka2 roky
Typ strojkuAdaptér - napájení ze sítě
Rezerva chodu120 hodin
PouzdroOcel - plast - částečně s PVD povlakem - částečně zlaceno
Řemíneksilikon - easy click
Barva řemínku/tahubéžová
Skloplastové
Vodotěsnost3 ATM/3 BAR
Hmotnost35
Rozměr43,3 x 43,3 x 8,45 mm

Funkce

Ostatnítréninkové funkce - GPS - Monitor srdečního tepu - integrovaný - Bluetooth - krokoměr - monitorování spánku - Čeština - notifikace z mobilního telefonu - tendence počasí
Stopkys přesností 1/100 sekundy
Timer1x