Silikonový řemínek Athletic 7 S+M SS050688000

Novinka
Značka: SuuntoKód: hSU482
Nedokážete si představit život bez svých hodinek Suunto? A jejich jedinou nevýhodou je pro vás to, že vás už omrzela barva řemínku, popřípadě jste... Popis a parametry
Prodloužená záruka
Zdarma
63 
88 
125 

1 250 

1 ks

Popis & Parametry

Nedokážete si představit život bez svých hodinek Suunto? A jejich jedinou nevýhodou je pro vás to, že vás už omrzela barva řemínku, popřípadě jste byli natolik akční, že to nevydržel ani extra odolný Suunto řemínek? Pak není nic jednoduššího, než si objednat náhradní řemínek Athletic 7.

Aby řemínek seděl na všechna zápěstí, obsahuje sada dva náramky různých délek a jednu hlavu spony.

Řemínek je určený pro zápěstí o obvodu 130 - 210 mm.

Kompatibilita:

  • Suunto Spartan Sport
  • Suunto Spartan Sport Wrist HR/Baro
  • Suunto 7
  • Suunto 9
  • Suunto 9 Baro

Náš tip

Přehledné porovnání funkcí jednotlivých řad najdete ZDE.

Během podzimu 2019 přestane fungovat aplikace Movescount, která bude nahrazena aplikací SUUNTO. Přenos dat je připraven pro všechny modely od Suunto 9, Spartan až po Ambit 3 a Traverse. Pokud si tedy svá uložená data chcete převést do nové aplikace, následujte prosím tento postup:

1. Do chytrého zařízení si stáhněte Suunto App. (Google Play, App Store)
2. Přihlaste se do aplikace Suunto, přejděte do profilu "uživatel", vyberte možnost "propojit s dalšími službami"
3. Následně by se vám měla zobrazit ikona aplikace Movescount, vyberte tuto možnost a zvolte přenos dat z jedné aplikace do druhé. Pokud se vám ikona aplikace Movescount nezobrazila, nejedná se o problém na vaší straně. Objeví se během následujících dnů/týdnů. Děje se tak kvůli tomu, že servery pro přenos dat pracují jen při určité kapacitě a nemohou přesunout data všech uživatelů najednou.
4. Přenos dat je jednosměrný a nelze data zkopírovat zpět do aplikace Movescount.
5. Samotný přenos dat trvá poměrně dlouho (i v řádu dní) - záleží na tom, jak moc máte plný deník. Zařízení během přenosu pracuje naprosto standardně a můžete ho tak využívat stále naplno, jakmile bude transfer dokončen, aplikace vás upozorní.
6. Pokud máte aplikaci Movescount spárovanou i s jinými aplikacemi (Strava, Endomondo...), data se přesunou do nové aplikace také.

Veškeré informace a návod naleznete také ZDE.

Základní parametry

Šířka řemínku24 mm
Záruka2 roky
Řemíneksilikon
Barva řemínku/tahuoranžová