Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi

Máte rádi technické vymoženosti či sofistikované módní doplňky? Vstupte do světa chytrých hodinek a inspirujte se kousky od Wotchi. V portfoliu této značky najdete nepřeberné množství smartwatch za skvělou cenu, které vás zaujmou svým trendy designem a užitečnými funkcemi. Na své si přijdou nejen sportovci, ale také ti, kteří mají rádi přehled o svých aktivitách. 

 

Hodinky s vodotryskem vám sice nabídnout nemůžeme, ale s barometrem, kompasem nebo třeba výškoměrem, ano. Ale nebojte, pokud máte závratě, po výškách vás hodinky honit nebudou. Je jen na vás, které funkce budete využívat. Krokoměr, fyzická aktivita, monitor srdečního tepu nebo spánku či notifikace z mobilu, už bývají téměř u všech modelů samozřejmostí.

Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi
Smartwatch W02P - Pink
-38 %
Wotchi
Smartwatch W02P - Pink
pozítří u vás

Doby, kdy byly smartwatch vyrobeny pouze v bílé nebo černé, v kombinaci se silikonovým řemínkem, jsou dávno pryč. Na své si teď přijdou i milovníci zlaté, stříbrné ba dokonce i kamínků. Hledáte-li elegantní kousek, který se bude hodit i k formálnějšímu outfitu, jsou tou pravou volbou kousky s milánským tahem.

 

Italské Milano patří mezi mekku módy a stylu, a tak není divu, že tyto elegantní řemínky mají své kořeny právě tam. Jsou skvělé zejména v tom, že se dokonale přizpůsobí velikosti vašeho zápěstí tak, abyste se cítili komfortně. 

Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi

Klasické hodinky vám na ruce překáží nebo se v nich necítíte? O fitness náramcích nebudete skoro ani vědět. Jsou malé, ale přesto šikovné a za skvělou cenu. Umí skoro to, co klasické smartwatch. Spočítají vám třeba kroky, změří srdeční tep i spánek nebo zobrazí notifikace z mobilu. A obzvláštně v této době oceníte funkci měření teploty, kterou vybrané modely mají.

 

Potěšíte s nimi i malé školáky, kteří si přejí své první chytré hodinky. V digitálním čase se zorientují snadněji, než v analogových ručičkách a ještě je budou bavit všechny chytré, ale bezpečné, funkce. A když budete vybavení všichni, můžete si doma uspořádat třeba takovou malou týdenní výzvu o nejaktivnějšího sportovce :-)

Fitness náramek W10B
-49 %
Wotchi
Fitness náramek W10B
pozítří u vás
Fitness náramek W13P
-60 %
Wotchi
Fitness náramek W13P
pozítří u vás
Hodinky Wotchi
Hodinky Wotchi