loading

Polar Cyklo CS500

Kód produktu: hPR077

Polar Cyklo CS500

Tento produkt je momentálně nedostupný. Vyberte si prosím jiné produkty z řady Cyklomodely CS značky Polar.
Děkujeme za pochopení.

PolarCyklo CS5004990.00000out_of_stock

Popis:

Hodinky mají indikátor vybité baterie, třířádkový displej, ovládací jazyk je angličtina, možnost zoomu (zvětšení údajů na displeji), možnost nastavit upomínky - zadání důležité akce.

Balení obsahuje: hodinky CS500, hrudní pás pro měření tepové frekvence (obvod hrudníku do 130 cm), snímač rychlosti, držák přijímače na řídítka. Balení neobsahuje snímač kadence.

Záznamové funkce: kódovaný přenos TF i všech cykloúdajů zcela imunní proti vnějšímu rušení (díky použité technologii W.I.N.D. = radiová frekvence 2,4 GHz), bezdrátové měření TF s přesností EKG, zóna tepové frekvence včetně zvukové a vizuální signalizace, znázornění TF v absolutních hodnotách či v procentech z maximální TF, průměrná a maximální TF dosavadního průběhu záznamu, nejvyšší možná doba souvislého měření = 99:59 hodin, stopky - až 99 mezičasů (s podrobným vyhodnocením každého úseku včetně průměru a maxima TF), dva různé časovače pro intervalový trénink, změna údajů v průběhu zatížení - 3 řádky, záznam uklidnění (podle TF či podle času), automatické mezičasy (měřené a ukládané pravidelně podle předem nastavené vzdálenosti)

Hodnocení úrovně výkonnosti ("Vlastní" funkce): vlastní energetický výdej (OwnCal) - průběžná evidence kalorického výdeje, vlastní zóna TF - stanovení optimální zátěžové zóny pro nadcházející zatížení, výpočet maximální TF na základě zadaných individuálních parametrů

Paměťové funkce: podrobné vyhodnocení jednotlivých úseků, celkové souhrnné statistiky všech důležitých údajů za určité období, každý z nejvýše 14 kompletních přehledů uložených v paměti přístroje obsahuje tyto údaje (celkový čas záznamu, nastavené limity zóny TF + čas strávený nad, pod a ve vymezené zóně, průměrnou a maximální TF celého záznamu i dílčích změřených úseků, energetický výdej v průběhu záznamu, průměrnou a maximální rychlost celého záznamu i dílčích změřených úseků, průměrnou a maximální frekvenci šlapání celého záznamu i dílčích změřených úseků (při použití cyklosnímače kadence - lze dokoupit jako příslušenství), průměrný i maximální silový výkon a poměr šlapání pravá/levá (při použití cyklosnímače silového výkonu - lze dokoupit jako příslušenství), celkovou vzdálenost (kilometráž) záznamu, průměrnou, nejnižší a nejvyšší nadmořskou výšku v průběhu záznamu, převýšení v průběhu záznamu (součet nastoupaných metrů a "naklesaných" metrů), průměrnou teplotu v průběhu záznamu

Cyklistické parametry: aktuální, průměrná a maximální rychlost (snímač rychlosti součástí základního vybavení), denní i celková vzdálenost (odometr), možnost nastavení obvodu kola a dalších parametrů až pro 3 bicykly, autostart = automatické spuštění / přerušení záznamu podle otáčení kol (tj. řízené signálem od snímače rychlosti), odhadovaný čas dojezdu do cílového místa (po zadání vzdálenosti), držák přijímače na řídítka součástí základního vybavení, W.I.N.D. snímač kadence šlapání (nad rámec základního vybavení), W.I.N.D. snímač silového výkonu (nad rámec základního vybavení)

Spojení s PC: bezdrátový přenos záznamů do internetové aplikace k dalšímu vyhodnocení na frekvenci W.I.N.D. (USB Interface Datalink - nutno dokoupit) přes program WebSync

Poznámka:

Hodinky jsou dodávány s originální krabičkou Polar.

Značka:

Polar

Hodinářský slovník

Parametry

Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojku ?Typ strojkuAutomat - natahování hodinek pohybem ruky.
Citizen EcoDrive - revoluční systém solárního napájení (již žádné výměny baterií).
Fossil Twist - hodinky jsou osazeny dvěma strojky. Vteřinovou ručku pohání automat, hodinová ručka s minutovou jsou poháněny quartzovým strojkem.
Natahovací - natahování hodinek otáčením korunky.
Quartz – baterie - elektronický strojek napájený baterií.
Quartz - solární napájení - elektronický strojek napájený světelnou energií.
Seiko kinetic - automatu podobný systém napájení, ale část energie je ukládána do záložního zdroje, čímž je zaručena delší rezerva chodu.

Více informací o strojcích naleznete v hodinářském slovníku.
:
Quartz - baterie
Pouzdro :plast
Řemínek :plast
Barva řemínku/tahu :černá
Sklo ?Sklo Antireflexní sklo - Sklo ošetřené proti tvorbě odlesků. Ciferník je tak dobře čitelný i za přímého svitu.
Hardlex - Tvrzené minerální sklo s povrchem upraveným proti poškrábání (patentováno ®Seiko Corporaction).
Minerální sklo - Sklo s příměsí křemene. Tvrdost je vyšší, než u akrylátového sklíčka.
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, nachází se u všech modelů, není-li uvedeno jinak. Využívá se především u dětských typů hodinek.
Safírové sklo - Safírové sklíčko je syntetický safír, tedy průhledná verze korundu. Jedná se o nejtvrdší druh skla, který je u hodinek používán. Neznamená to však, že jej nelze poškrábat, pouze je proti oděru a vrypům nejvíce odolné.
Sférické sklo - Sklo vypouklé do tvaru čočky, která zajišťuje lepší čitelnost ciferníku.
Minerální sklo se safírovou vrstvou - Základem je minerální sklo, které je potažené safírovou vrstvou. Tato vrstva dělá sklíčko odolnější proti poškrábání, ale není zcela nepoškrábatelné.
:
plastové
Vodotěsnost ?VodotěsnostUvedená hodnota odpovídá stupni vodotěsnosti. Více informací je uvedeno v tabulce vodotěsnosti v hodinářském slovníku. :30 m - déšť

Funkce

Ukazatel data ?Ukazatel data Datumovka - Zobrazuje aktuální datum pomocí čísla. Může být automatická, jednomístná nebo dvoumístná a bývá umístěna v malém okénku na ciferníku. U některých typů je provedena formou ciferníčku s čísly, na které ukazuje ručička.
Den v týdnu - Zobrazuje název dne v týdnu pomocí jeho cizojazyčné zkratky (může být dvoujazyčné) v malém okénku na ciferníku nebo pomocí ručičky a ciferníku s názvy dní.
Kalendář - Zobrazuje den, měsíc případně rok.
Perpetual Calendar - Předprogramovaný kalendář na mechanické bázi, rozlišuje délku měsíců a přestupné roky. Používán u analogových modelů.
Plně automatický kalendář - Funkce některých digitálních a kombinovaných hodinek, u kterých je kalendář předprogramován na několik desítek let dopředu.
:
kalendář
Osvětlení ?Osvětlení After Glow - Podsvícení svítí po stisku tlačítka cca 5 vteřin, poté se samovolně vypne.
Automatické EL podsvícení - Při naklonění hodinek směrem k obličeji se automaticky zapne podsvícení displeje nebo ciferníku.
EL podsvícení - Podsvícení displeje nebo ciferníku.
Luminiscenční vrstva - Fluorescenční povlak umožňuje po nasvětlení po dobu téměř 6 hodin sledovat čas i za snížené viditelnosti nebo v úplné tmě.
Podsvícení LED diodou - Pro podsvícení ciferníku nebo displeje je použita LED dioda.
INDIGLO - Pouze u hodinek Timex. Jedná se o celoplošné podsvícení displeje nebo ciferníku.
Trigalight - Převratná technologie osvětlení ručiček a indexů hodinek TRASER. Jedná se o mikrokapsle naplněné radioaktivním plynem neustále vyzařujícím světlo bez nutnosti jakéhokoliv nasvěcování.
:
elektrické podsvícení
Stopky ?StopkyFunkce pro měření časových úseků. Některé modely umožňují měřit více mezičasů. :s přesností 1/10 sekundy, max. 100 hodin
Timer ?TimerHodinky odpočítávají od předem stanoveného času k nule. Po dosažení nuly upozorní tónem. Některé z hodinek mají i yacht-timer, což je timer uzpůsobený pro startovní odpočet regat. :2x
Ostatní :12/24 hodinový režim, duální čas, monitor srdečního tepu, teploměr, tréningové funkce, výškoměr

Prohlíželi jste tyto produkty

  • Polar Cyklo CS500
Zdarma 3 roky záruky
Lhůta na vrácení 1 rok
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni