Hledáte chytré hodinky, které jsou jako stvořeny pro každé vaše dobrodružství?
Seznamte se se značkou Suunto, která pochází ze země tisíců jezer a ostrovů - Finska. Suunto 5 Peak a 9 Peak se stanou vašimi spolehlivými parťáky ať už se chystáte trénovat na Iron Mana nebo jen udělat něco pro své zdraví.

Suunto 5 Peak
Suunto 5 Peak


Lehčí, elegantnější, s delší výdrží baterie - představujeme nové sportovní hodinky s GPS, Suunto 5 Peak. Tento kousek je evolucí staršího modelu Suunto 5 a jsou o 41 % lehčí než jejich předchůdce. Oproti staršímu modelu nabízejí až 100 hodinovou výdrž baterie, praktické ovládání hudby na hodinkách nebo automatická aktualizace softwaru pomocí aplikaci Suunto.

Hodinky Suunto 5 Peak jsou dokonalým společníkem během tréninků a terénních výprav. Budou podporovat a monitorovat každou fyzickou aktivitu. To všechno díky více než 80 sportovním režimům. Kromě toho, hodinky mají funkci alarmů východu a západu slunce, které umožní ještě lépe naplánovat každé dobrodružství v terénu.

 

 

 

Mezi nejdůležitějších funkce lze zmínit mimo jiné také: inteligentní provozní režim baterie, více než 80 sportovních režimů, voděodolnost do 30 m nebo funkci umožňující analýzu úrovně stresu, doby regenerace a základních životních činností takových, jako doba spánku, počet kroků nebo množství spálených kalorií.


Suunto 5 Peak nabízí minimalistický a nadčasový design a díky širokému výběru snadno vyměnitelných řemínků a doplňků přispůsobíte hodinky vašemu jedinečnému stylu.

Suunto 5 Peak
Suunto 9 Peak
Suunto 9 Peak

 

Severská krása ve své ryzí podobě. Tenké, lehké, zkrátka takové, které sednou i na útlé zápěstí, ale pořád stejně výkonné. To jsou hodinky Suunto 9 Peak. Elegantním minimalistickým vzhledem, strčí všechny své konkurenty do kapsy.

Suunto je naprostou špičkou ve výdrži baterie. Ne jinak tomu je i u modelu 9 Peak. Zde si užijete výdrž v režimu chytrých hodinek 7 dní. Pokud necháte fungovat pouze čas a datum, dostanete se na dvojnásobek, tedy 14 dní. Nezklamou vás ale ani ve chvíli, kdy budete chtít využít potenciál hodinek na maximum. Suunto 9 Peak totiž nabízí inteligentní režimy baterie s výdrží až 170 hodin. To vše se zapnutou GPS, v nabídce jsou tedy režimy 25h / 50h / 120h / 170h.

 

 

 

Hodinky nabízejí více než 80 sportovních režimů, funkci počasí, měření hladiny kyslíku v krvi, 4 režimy GPS s různou přesností, lunetu z titanu třídy 5, vodotěsnost 100 m, měření srdečního tepu a mnoho dalších funkcí. Zajímavostí je také možnost využít virtuálního soupeře a utkat se tak pro zábavu s imaginárním sokem v běhu. Jedinečnou novinkou je neuvěřitelně příjemný silikonový řemínek o velikosti 22 mm a s funkcí easy click.
Díky tomu si budete moci hodinky rychle přispůsobit vlastnímu stylu kdykoli se vám bude chtít.

Suunto 9 Peak

Bez přehánění lze říct, že Suunto zná každý outdoorový nadšenec. Mimořádná finská preciznost, která se odráží nejen v modelech 5 Peak a 9 Peak je hlavním důvodem proč je firma stálicí mezi sportovními hodinkami takřka čtvrt století. Kombinace jedinečného designu s prvotřídní technologií z nich dělá dokonalého pomocníka při plnění vašich cílů. Ať už budou vaše mety sebevyšší, hodinky Suunto 5 Peak a 9 Peak vám budou neochvějně pomáhat.

Naše tipy

Nabídka Suunto hodinek