Hledáte chytré hodinky, které budou stvořeny pro každé vaše dobrodružství? Seznamte se se značkou Suunto, která pochází ze země tisíců jezer a ostrovů - Finska. Chytré hodinky Suunto se stanou vaším skvělým parťákem k dobývání i objevování. Nezáleží na tom, zda to budou toulky mezi českými loukami a háji, nebo prozkoumávání těch nejvyšších hor či nejhlubších oceánů.

Suunto 9 peak

 

Suunto 9 Peak je novinkou letošního roku, která splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Jde totiž o nejtenčí, nejmenší a nejodolnější kousek od značky Suunto. Jsou vodotěsné do 100 m, mají funkci GPS, 80 sportovních módů a jejich baterie vydrží až 170 hodin. Kromě toho vám díky kompasu ukáží ten správný směr vašich dobrodružství, s výškoměrem zdolanou výšku nebo vás upozorní na blížící se bouřku. Vydáte se s nimi zdolat své vrcholné zážitky?

 

Suunto 9 pike

 

Suunto 9 Pike G1 Baro jsou skvělým multisportovním doplňkem pro všechny sportovce a kulturisty. V titanové lunetě se safírovým sklíčkem se ukrývá technologie, díky níž můžete nepřetržitě sledovat své pohybové aktivity až 7 dní. Kromě nepřeberného množství sportovních a outdoorových funkcí možná oceníte i informace o počasí, poloze či nadmořské výšce, díky čemuž budete moci lépe analyzovat své výkony.

 

Další modely Suunto hodinek

Suunto 3
Suunto 5
Suunto 7
Suunto 9
Náhradní řemínky
Příslušenství
Všechny hodinky Suunto