Všechny pánské smartwatch
Pánské smartwatch
Pánské sporttestery
Pánské fitness náramky
Pánské řemínky
Novinka Suunto 7

Sportovní hodinky Suunto 7

 

 

– novinka, na kterou jsme všichni čekali. Více jak 70 sportovních módů, 8 GB paměti, bezplatné off-line mapy, ovládání hudby přímo z vašeho zápěstí a samozřejmě GPS a monitor srdečního tepu. Díky funkci Wear OS bude každý váš den s hodinkami Suunto 7 o něco jednodušší - seznamy úkolů, hovory, příchozí zprávy, upozornění z aplikací, nic z toho vám už neunikne. Samozřejmostí je i Google Pay, Google Fit nebo Google Play.

Novinky

Oblíbené značky

Suunto
Garmin
Amazfit
Wotchi
Polar
Apple
Samsung
Kronaby
Smartwatch v akci
Smartwatch s GPS
Garmin Fenix 6

Jak vybrat smartwatch hodinky?

 

Chytré hodinky patří v současnosti k bestsellerům. Je to skvělý pomocník, který potěší nejen vás, ale případně také někoho blízkého, pokud mu hodinky věnujete jako dárek. Zejména muži ocení všechny technické přednosti.

 

S chytrými hodinkami můžete volat, psát sms, fotit, natáčet, nebo bez problému surfovat na internetu a být na Facebooku. Samozřejmostí jsou upozornění na všechny nové události, jako jsou příchozí hovory, sms a zprávy z facebooku či emailu. Hodinky si můžete snadno propojit s vaším mobilním telefonem, i díky tomu vám nabídnou mnoho aplikací navíc. Oceníte je i při sportu.

 

Současně je to originální módní doplněk, který zaujme doslova na první pohled.