Šperky podle znamení zvěrokruhu

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Díky tomu vznikla znamení zvěrokruhu a charakteristiky osobností dle data narození. I přes dnešní racionální přístup k životu řada z nás věří, že jejich život ovlivňuje právě horoskop. Ať už je váš pohled jakýkoli, zkuste si vybrat šperk, který by vám měl podle všech astrologických pravd přinést štěstí, úspěch, vnitřní pohodu a vyzkoušejte jeho moc.

Beran


První astrologické znamení pojmenované podle souhvězdí Berana. Jedná se o pozitivní, ohivné znamení. Berani jsou přímočaří a vznětliví. 
Šperky s kameny určené pro berana jsou mocné a drahé. Patří mezi ně diamant, rubín nebo achát. Prsten s diamantem je to pravé…

Býk


Podle astrologie je Býk ovládán planetou Venuše, je považován za ženské, pevné a zemské znamení. Býci jsou materiálně založení, smyslní a mají velkou touhu vlastnit.
K tomuto tvrdohlavému znamení se hodí šperky obsahující růženín nebo citrín. Ideální volbou je například přívěsek se zmiňovaným minerálem.

Blíženec


Blíženci jsou bystří, zvědaví a všestranní. Jedná se o pozitivní a větrné znamení, jehož nositelé mají mnoho zájmů a přání. 
Pro toto přátelské znamení jsou ideální perly, které značí čistotu a vytříbený vkus.  Přívěsek s pravou perlou vám bude slušet nejlépe.

Rak


Rak je považován za vodní znamení. Raci jsou citliví a zranitelní. Pro svoji křehkost mají silnou potřebu zázemí, kterou symbolizuje krunýř.
K lidem narozeným ve znamení Raka se hodí jemné decentní šperky s nádechem romantiky. Ideální jsou šperky doplněné růženínem, který podporuje fantazii a tvořivost.

Ocelový přívěsek Blíženci Très Jolie BTJM168
-49 %Výprodej
Brosway
Ocelový přívěsek Blíženci Très Jolie BTJM168
do 12.12. u vás
Stříbrný prsten pro ženy narozené v červenci 198867C02
Až -34 %Výprodej
Pandora
Stříbrný prsten pro ženy narozené v červenci 198867C02
do 12.12. u vás
Něžné pozlacené náušnice ze stříbra Rak CANCER AR01-407-U
PDPAOLA
Něžné pozlacené náušnice ze stříbra Rak CANCER AR01-407-U
do 12.12. u vás
Stříbrný přívěsek Beran 441 001 00872 04
S dárkem
Brilio Silver
Stříbrný přívěsek Beran 441 001 00872 04
do 12.12. u vás
Lev


Vládcem tohoto znamení je Slunce. Jedná se o ohnivé, mužské znamení, jehož nositelé jsou sebevědomí, aktivní a vytrvalí
Můžete vybírat z množství šperků, které upozorní na jeho temperament. Vhodnou volbu tvoří netradiční a výstřední šperky poukazující na extrovertní povahu nebo šperky osazené granátem či tygřím okem.

Panna


Znamení Panny je v tradiční astrologii spojováno s Merkurem. Jedná se o pracovité jedince se smyslem pro realitu, kteří stojí nohama pevně na zemi. 
Lidé narození v tomto znamení se vyznačují pevnou vůlí a nevinností. K vyzdvižení těchto vlastností se hodí šperky z drahých kamenů, jakými jsou ametyst nebo safír.

Váhy


Stejně jako Býk jsou Váhy ovládány planetou Venuše. Jedná se o jediné znamení, které je vyjadřováno neživým objektem a zároveň jde o nejúspěšnější znamení zvěrokruhu. 
Ve svých rozhodnutích často váhají. Ale když už se rozhodnou, vědí, že  udělaly správně. K této povaze se hodí šperky se safírem, který neutralizuje zmatení a iluze.

Štír


Štír je znamení uzavřené a tajemné. Šipka na spodku znaku představuje jedovatý ocas Štíra. Jejich životním heslem je "Všechno zjistím".
Mají velmi jasné myšlení a bystrý úsudek. Ke znamení Štíra patří mocné kameny. Například opál či onyx.
 

Něžné pozlacené náušnice ze stříbra Lev LEO AR01-408-U
PDPAOLA
Něžné pozlacené náušnice ze stříbra Lev LEO AR01-408-U
do 12.12. u vás
Stříbrný přívěsek Libra Storie RZ163R
-47 %Výprodej
Rosato
Stříbrný přívěsek Libra Storie RZ163R
do 12.12. u vás
Stříbrný prsten pro ženy narozené v prosinci 198867C07
Pandora
Stříbrný prsten pro ženy narozené v prosinci 198867C07
do 12.12. u vás
Střelec


Lidé narození ve znamení Střelce mají smysl pro pravdu, jsou sebevědomí a odvážní. Vládcem tohoto ohnivého a pohyblivého znamení je planeta Jupiter.
Střelci jsou optimističtí, aktivní a společenští. Nejvíce se k tomuto znamení hodí šperky s granátem nebo ametystem.

Kozoroh


Pro Kozorohy je podle astrologů typická klidná povaha, skromnost a spořivost. Kozorozi myslí dlouhodobě, touží po uznání a dokážou pro své cíle opustit svou komfortní zónu. 
Typickým kamenem pro toto znamení je křišťál, který dodává energii

Vodnář


Vodnáři mají skvělé komunikační schopnosti, jsou vyrovnaní, stabilní a aktivní. Za vládce tohoto znamení byl považován Saturn, ale po objevení Uranu je za vládce považována tato planeta.
Pro Vodnáře se skvěle hodí veškeré šperky s kombinací tyrkysu nebo amazonitu.

Ryby


Poslední, dvanácté znamení zvěrokruhu, spojené se souhvězdím Ryb. Jde o vodní znamení, které je považováno za nejkřehčí a nejzranitelnější. Ryby jsou citliví jedinci s velkou fantazií.
Perfektně jim padnou šperky s kameny ametyst a jadeit.

Všechny oblíbené šperky