loading

Prosincová soutěž o nástěnný kalendář Klenoty Aurum s Jaromírem Jágrem

V prosincové soutěži jsme pro vás připravili originální nástěnný kalendář pro rok 2017 s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Neváhejte a zasoutěžte si o tento exkluzivní kalendář, který by něměl chybět žádnému hokejovému fanouškovi.


Soutěžní otázka:

Mezi značky Klenotů Aurum patří například....

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 1.12.2016 do 31.12.2016
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 579 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherce proběhne 1.1.2017.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výhercem minulé soutěže se stává: Miloš Novotný

V kterém roce se narodil návrhář Calvin Klein?

Správná odpověď: 1942

Výherci blahopřejeme!

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni