Náhrdelník choker a náramek 2v1 Leaves CHO_004

Značka: ARTcycleBALIKód: sAC0058
Stylový šperk značky ARTcycleBALI, lze nosit jako choker, který pevně přilne k vašemu krku, po dvojitém omotání lze nosit jako náramek na... Popis a parametry

Popis & Parametry

  • Stylový šperk značky ARTcycleBALI,
  • lze nosit jako choker, který pevně přilne k vašemu krku,
  • po dvojitém omotání lze nosit jako náramek na zápěstí,
  • ručně vyráběný z použitých pneumatik, které by jinak zamořovaly životní prostředí,
  • ozdobte se doplňkem, který jen tak někdo nepřehlédne.

Doplňující informace

ACB

Šperky ARTcycleBALI
Když se řekne Bali, vybaví si většina z nás modré moře, bělostný písek a překrásné palmy kam se jen podíváš. Tento tropický ráj ale trápí jeden opravdu palčivý problém - a tím jsou použité pneumatiky, které končí na všudypřítomných skládkách, v ohni nebo přímo v moři. A právě tento problém vnuknul designérce Blance z Katalánska a jejímu příteli, balijskému vytvarníkovi Patovi, nápad, jak nepotřebné pneumatiky zužitkovat. Nejenže pomáhají životnímu prostředí, ale navíc dokážou vdechnout použité pneumatice nový život a udělat radost lidem se smyslem pro stylové doplňky. Seznamte se se šperky ARTcycleBALI, které jsou 100% handmade, 100% recycled, 100% art, 100% love, 100% Bali, Indonesia.

 

Výroba šperků ARTcycleBALI
Originální černé šperky s precizně propracovanými detaily vznikají v manufaktuře nacházející se na Bali ve městě Ubud. Každý náramek, náhrdelník nebo náušnice jsou vyráběné ručně za pomoci nůžek, šídla a šikovných lidských rukou. Manufaktura zaměstnává 25 umělecky talentovaných lidí různých národností, náboženství a generací. Jejich práce je baví, v každém šperku se tak kromě stylového designu nachází i kousek srdce každého umělce.

Propadněte i vy kouzlu šperků ARTcycleBALI a přispějte alespoň malým dílem k záchraně naší planety. Protože každý kousek se počítá. :-)

Základní parametry

Barvačerná
Povrchová úpravalesk
Šířka1,5 cm
Materiálpryž