loading
loading
 
Nalezeno 142 produktů

+Filtr

Novinky Tamaris
Nalezeno 142 produktů

Řadit dle:

Nahoru

123

Nalezeno 142 produktů

Hodinky s měřením tepové frekvence - Váš partner pro efektivnější trénink!

Hodinky s měřením tepové frekvence nebo sportterstery jsou zařízení, která dokáží měřit tep vašeho srdce během tréninku a tím maximalizovat efektivitu každé pohybové aktivity. Hodinky měří tep buď pomocí hrudního pásu, který máte během aktivity připevněný na těle nebo přímo pomocí čidel na hodinkách. Pro větší pohybovou zátěž jako je například běh nebo cyklistika doporučujeme používat hodinky, které měří tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu, kde je měření nejpřesnější. Hodinky s čidlem jsou vhodné pro turistiku nebo pro občasné sportování.

Na běh i na kolo, na hory i do posilovny

Jaký sporttester vybrat záleží jen na vás a vašich požadavcích. Jak často sportujete a jakým aktivitám dáváte přednost. Pokud si jen tam zajdete do fitness centra a chcete jen vědět, zda správně spalujete, bude vám bohatě stačit základní sporttester, který se pohybuje v rozmezí od 1000 Kč do 2500 Kč. I tyto levnější sporttestery například od značek Sigma nebo Timex jsou vhodné i pro jízdu na kole nebo běh. Dle našich zkušeností jsou tyto hodinky odrazovým můstkem pro pořízení těch výkonějších. Sportestery a hodinky s měřením tepové frekvence jsou navíc k dostání v mnoha barvách a v moderním provedení, které ocení zejména ženy, které chtějí, aby jim to ladilo také v posilovně.

Pokud sportujete opravdu hodně, navíc střídáte všechny možné pohybové aktivity, od běhu přes jízdu na kole až po plavání a chcete si své tréninky měřit, záznamy z nich uchovávat a porovnávat, chce to trochu těžší kalibr. A právě pro vás jsou určené hodinky s měřením tepové frekvence od značek Suunto nebo Polar. Tyto hodinky již lze přirovnat k takovému malému kapesnímu počítači. Například hodinky z kolekce Suunto Ambit jsou doslova nabité funkcemi, komunikují s několika desítkami aplikací od Suunto, které dotahují váš trénink k dokonalosti a pomáhají vám docílit všech cílů, které si stanovíte. Kromě měření tepové frekvence v sobě mají například vestavěnou GPS, kompas s ukazatelem nadmořské výšky, možnosti přepínání se mezi sportovními režimy a hlavně je můžete po dokončení tréninku snadno připojit ke svému PC a celý trénink si nahrát projít a třeba naplánovat ten příští.

Zdarma 3 roky záruky
Lhůta na vrácení 1 rok
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni